Pre ubytovacie zariadenia

Rekreačné poukazy – šikovný nástroj vášho podnikania

Zamestnávatelia hľadajú spôsob, ako si splniť zákonom dané povinnosti, no pritom znížiť svoje administratívne zaťaženie. Aj preto sa v sprostredkovaní benefitov pre zamestnancov obracajú už viac ako 25 rokov na odborníkov – členov AMOBE. A nové elektronické rekreačné poukazy nie sú výnimkou.

Vedeli ste, že mnohé rodiny míňajú svoje cestovné poukazy online? Vďaka tejto možnosti nemusíte využitie elektronických rekreačných poukazov ani zbadať, ale bez nich by sa k vám zamestnanci našich klientov možno ani nedostali.

Elektronické poukazy totiž nešetria administratívu len na strane zamestnávateľa, ale aj u vás – poskytovateľa služieb. S elektronickými poukazmi je jasné čo, kde a ako má byť uvedené. Vám tak nehrozia žiadne zmätky pri preberaní poukazov či úpravách faktúr, o ktoré by vás hostia dodatočne žiadali.

Ako zvýšiť šance, že zamestnanci minú poukazy práve u vás?

Neváhajte a ponúknite hosťom na mieste aj svoje doplnkové služby, ako napríklad výlety, vstupy do historických či zábavných lokalít v okolí, wellness či gastronomické zážitky. Pobyt u vás si ešte viac užijú a vy budete mať možnosť nielen ukázať sa v ešte lepšom svetle, ale aj zvýšiť svoj zisk z ich pobytu. „Celková suma jedného rekreačného poukazu je 500 eur, pričom 55 % z neho platí zamestnancovi jeho zamestnávateľ. Môžete tak hosťom ponúknuť oveľa viac a ich rodinný rozpočet až tak neutrpí. Navyše, hostia počas pobytu zvyknú minúť viac ako len sumu na poukaze, veď sú dovolenke,“ odporúča Š. Petrík z AMOBE.

O nových klientov s cestovnými poukazmi sa môžu uchádzať aj detské tábory

Vedeli ste, že cestovné poukazy môžu zamestnanci využiť aj na pobyty pre svoje deti? Detské tábory tak vôbec nie sú zo stola.