Pre zamestnávateľov

Riešenia na zjednodušenie administratívy

Zabezpečenia stravného ako aj poskytnutie príspevku na rekreáciu vo forme cestovného poukazu vašim zamestnancom, môže byť administratívne náročné. Členovia AMOBE na túto situáciu reagujú a prinášajú šikovné a jednoduché riešenia pre naplnenie oboch zákonných povinností. Spoľahnite sa na desaťročia skúseností so sprostredkovaním benefitov medzi zamestnávateľmi a zamestnancami.

Stravné lístky alebo stravné karty vás odbremenia

Administratívna a finančná nákladnosť prevádzakovania vlastnej kantíny väčšinu zamestnávateľov odradí. Tisíce zamestnávateľov preto zvolili pre svojich zamestnancov stravné lístky, alebo stravné karty. Stravenky dávaju zamestnancom slobodu voľby. Nie sú viazaní tým, čo akurát ponúka vaša kantína, alebo zazmluvnená reštauráciá. Môžu si tak navariť sami doma, alebo si vybrať také jedlo, ktoré spĺňa požiadavky ich zdravotného stavu, alebo diéty.

Cestovné poukazy od členov AMOBE šetria prácu HR oddeleniam

Stovky zamestnávateľov sa rozhodli využiť služby členov AMOBE na zabezpečnenie rekreačných poukazov. Vyhli sa tak problémom s potrebnými údajmi na faktúre, kedy zamestnanci nosia nekompletné faktúry, ktoré nie je možné správne vykázať. Vznikajúce konflikty na HR oddeleniach, kedy vaši HR pracovníci musia vysvetľovať, že zamestnanec musí požiadať hotel o vystavenie novej, opravenej faktúry sú minulosťou. Jednoduchosť používania a spoľahlivosť použitia vášho príspevku na rekreáciu sú dôležitými výhodami spolupráce s členmi AMOBE.